+905325847328

Müşteri Destek

info@ctndemircelik.com

E-Mail Adresi

09:00 - 20:00

Çalışma Saatleri


Hakkımızda

CTN DEMİR ÇELİK HAKKINDA

CTN Demir Çelik, geçmişten gelen engin tecrübesiyle Türkiye’de demir çelik sektöründe lider olarak; Toptan ve perakende çelik malzeme satışı, müşterilerden gelen taleplere göre istenilen ebat, ölçü ve kalitede hassas malzeme kesimi ve ayrıca proje ve özel üretim taleplerine göre özel ürün imalatı yapmak amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
CTN Demir Çelik, geniş makina parkuruyla yerli ve ithal çeliklerde, Karbon çelikleri (1020,1030,1040,1050, C45, Platina Levha, Soğuk Çekme Lama, Transmisyon v.b.) Sementasyon Çelikleri, Islah Çelikleri, Takım Çelikleri, İnce Lama, Kalın Lama, küçük ve büyük çaplı malzemelerle üzere birçok üretim alanına hizmet vermektedir.
Kusursuz hizmet anlayışıyla güvenilir, dürüst, müşteri odaklı, takım ruhu içerisinde, en kısa süre ve ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimizden aldığı enerjisiyle, “Daha iyi nasıl hizmet verebilirim?” anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Endüstrinin büyük bir hızla geliştiği günümüzde, sanayimizin eksikliğini hissettiği, ciddiyetle ihtiyaç duyduğu zamanında tedarik, müşteri memnuniyeti ve kalite güvencesi ana ilkesi ile faaliyet gösteren CTN DEMİR ÇELİK, kaliteli malzeme,hızlı ve hatasız kesim işçiliği ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır.
Teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız, şerit testere makinaları ile hatasız ve hızlı hizmet vermeyi kendine prensip edinen, sektörün lider çelik servis merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. CTN DEMİR ÇELİK, iç piyasada artan talepler doğrultusunda zengin kalite ve kesim işçiliği ile her türlü çelik ihtiyaçlarınıza istenilen kalite, fiyat ve uygun ödeme koşullarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.